جهت مشاهده توضیحات کلیک کنید.

اعلام تاریخ تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد ۸۹

تاریخ تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد ۸۹

اطلاعیه پذیرش دانشجو در برخی کد رشته محلهای جدید و تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۸۹، ۵ مهرماه از طریق نشریه پیک سنجش و سایت اینترنتی سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، همچنین برای داوطلبان واجد شرایط گزینش، کارنامه‌ ای حاوی اطلاعات لازم، رتبه داوطلب و آخرین رتبه پذیرفته شده در هر یک از کد رشته‌های انتخابی و در سهمیه مربوط تنظیم و از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش از اوایل مهرماه قابل دسترسی خواهد بود.

به گزارش مهر، امتحانات ‌۱۳۹ کد رشته‌‌ امتحانی‌ آزمون کارشناسی ارشد صبح و بعدازظهر روزهای‌ ۲۸، ۲۹ و ۳۰ بهمن ماه ۱۳۸۸ برگزار شد.

جزئیات ستاره‌دارها در کنکور ارشد/ محرومیت بدلیل فعالیت سیاسی نداریم

ادامه خبر در ادامه مطلب

رئیس سازمان سنجش با تشریح موارد ستاره دار کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۳۸۹ گفت: آن دسته از داوطلبانی که نقص پرونده دارند و با شرایط فعلی نمی توان از آنها ثبت نام به عمل آورد ستاره دار هستند که امسال مغایرت معدل ها نیز جزء این دسته به شمار می آیند.

محمدحسین سرورالدین در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه ۸۰ درصد موارد نقص پرونده نقصهای کوچکی هستند که برطرف می شود گفت: امسال از داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد که پذیرفته شده اند در صورت داشتن مغایرت معدل ثبت نام به عمل نمی آید.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور مغایرت در عکس و سایر مشخصات را نیز از موارد نقص در مدارک داوطلب پذیرفته در کنکور ارشد دانست و گفت: از داوطلبان ستاره دار که نقصی برای ثبت نام دارند تا روشن نشدن وضعیت، ثبت نام به عمل نمی آید.

وی اظهار داشت: نمونه مغایرت معدل در کارشناسی ارشد یکی از این موارد است. سازمان سنجش پذیرش داوطلب را بر اساس خود اظهاری در خصوص معدل انجام می دهد و تا لحظه ثبت نام ملاک ما از معدل، معدلی است که خود داوطلب ارائه داده و از دانشگاه استعلامی صورت نمی گیرد.

سرورالدین ادامه داد: زمانی که داوطلب برای ثبت نام مراجعه می کند باید کارنامه دوره کارشناسی خود را به دانشگاه ارائه دهد. اگر مغایرتی وجود داشته باشد در اینجا مشخص می شود که در این صورت ثبت نام از داوطلب به عمل نمی آید تا تکلیف وی در کمیسیون موارد خاص سازمان سنجش مشخص شود.

وی با اشاره به موارد ستاره داری که به لحاظ سیاسی مشکلاتی دارند به مهر گفت: به خاطر فعالیت سیاسی داوطلبی از ثبت نام منع نمی شود مگر اینکه حرکتهای خلاف قانون انجام داده باشد که بر اساس تصمیم مراجع ذیربط مشخص می شود.

آموزش خرید از نقش نگار

جهت مشاهده آموزش سفارش محصولات سایت اینجــــــــا کلیک کنید

لینک ثابت و کوتاه مطلب : http://www.naghsh-negar.ir/?p=2178

لینک دانلود

پسورد:

منبع :

نکته بسیار مهم:جهت بحث و تبادل نظر به انجمن سایت مراجعه نمایید.

نکته1 :جهت استفاده از فایل های فشرده از نرم افزار WinRar استفاده نموده و به پسورد هر فایل توجه نمایید.

نکته2 :جهت آموزش استفاده از نرم افزار Winrar اینــــــــــجا کلیک کنید

نکته3 :در صورت بروز هرگونه مشکل در لینک دانلود از طریق بخش نظرات در پایین صفحه با ما در ارتباط باشید

نکته4:جهت استفاده از لینک های غیر مستقیم سایت و نحوه دانلود از Hotfile اینجـــــــــا کلیک کنید.

درباره سیروس برادران

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

*

code

رفتن به بالا
ورود به انجمن نقش نگار مرجع معماری و عمران
 فروشگاه معماری ایرانیان